Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kamikaza-T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kamikaza-T është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anetaret e Kamikaza-T: Kopil Lil Sllim Zef Scorpion Lil Chikoo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePse Cka


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

ETB 57

New Stars

Forty Oz

Okupatort

Kunder Dhuna

Brotherhood

Kabal Mafia

E'7

2faces

Tags: Kamikaza-T, Kamikaza.T, Kamikazat, Kamikaza T


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet