Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kani - Mitrosicilia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mitrosicilia".
3. Video është e këngës "Mitrosicilia", por nuk këndohet nga Kani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kani - Mitrosicilia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/10/2019

2019-10-26T15:57:30+00:00Çdo nat jom tu e pshtill
Çdo nat jom tu e pi
Çdo nat jom tu e ngreh
Deri sa te hupi vetdin
Qka ke bo sen ske mrri
Kush jem na ti ke ni
Boma gati G ni vi
Krejt ti zhduki si magji
Sjena pak jena shum
Bana dope tshtina ngjum
Sje gangster ti je qun
PAM fluturon si pllum
Sje mashum se 1 shpiun
Kjo nuk shitet te un
Loja pak loja shah
Na e rrxojna si piun
E kur vjen puna te leki
Pa menu qafen ta heki
Pa pritu lekin e njeki
Po ma bajn kan a je nveti
Kqyre qa jom tu ba
Maje nmen diten kur tdeki
Krejt kan me hi ndhe vet
Une ko me hi vet i 10 ti
Kto jon rrugt e MITROSICILIS
Mos u sill vet
Po vina drejt prej GHETTO
Per mi marr lekt e ruje jeten G
SE JETA OSHT E SHEJT
SE JETEN KURR SE KE JETU GANG VEQ KE RREJT

REF X2
Arm drog edhe bi**ha
Nij sfirenat policia
Naten shfaqen sene tkqia
Kjo o MITROSICILIA

Tip-Top tash po nisum prej veti
Na spo (qijna) Kurwa
Po ligjet e shtetit
Nven tem tbjen mu perball
Met vertetit
Me 1 telefon i mledhi krejt
G-t e qytetit
E nin kur shprazet rafalli
E tlypet balli
Shtyhesh me dosta cili po ik
I pari bajraktari
Kapuni per (kari) Lidhuni per litari
Per kta jom legjend
Thirrum KAN LEGJENDARI
Veni par sje ti
Veni par sjom as vet
Veni i par mun me kan qaj
Qe ka mashum karrier se ki ti vjet
Bonu tash 20
Per me ba lojen ma nxet
Ko mi mledh krejt me ni ven
E mi djeg sikur pelet
E tash rri gati
Se ndryshoj fati
U ba me majt hip hopin ndor
Tulifar papaki
Sko me lan deri tum lshon TAKATI
Kaq je bo ti kur nihet automati

Ref x2
Arm drog edhe bi**ha
Nij sfirenat policia
Naten shfaqen sene tkqia
Kjo o MITROSICILIA


Ky tekst u dërgua nga Noname
Më Shumë Këngë Nga Kani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet