Më mbaj mend (për 1 muaj)

Castor & Kanita Suma - Champion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

[castor]
kur isha i vogel topin
gjithmon me veti
nuk e lisha pikon
dhe shuti si gometi
premtova se populli im
do te jete te sheshi
tash flamuret i qum
ne mesin e qytetit

x2

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion

[kanita]

vere doren pas dore
hapi gishtat
shqiponja jone
o venin e paaare

skemi samb naper lojen
e stadione
hajde ti qojm larte
gishtat e pare

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion


Ky tekst u dërgua nga MervaKanita
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/06/2016


Castor & Kanita Suma - Champion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Champion".
3. Video është e këngës "Champion", por nuk këndohet nga Castor & Kanita Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kanita:


Komente 0