Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kanita - Don't Let Me Go (Gon Haziri Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

zemer e ngrir un tani
n'heshtje e gjej shpetimi
rrefim i ftoht per ne dy sot
n'lot un gjej ngushllimin

Take my hands pull me close
take my hands love me uhh
take my hands pull ne close uhh

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go

si dielli n'agim
ndriçon syt e mi
jeta merr kuptimin

te lutem mendo
dhe njeher mendo
kthema ti besimin
me bo hap ti shpejto

Take a step hurry up
I wanna know
I wanna know
How much ,how much you love me

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go
Bon't let me go
Bon't let me go
Baby don't let me go
Baby don't let me go

take my hands pull me close
I wanna know
I wanna know
how much,how much,you love me
I wanna know
I wanna know
how much , how much you love me

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go
Don't let me go
don't let me go
Baby don't let me go
Baby don't let me go


Kanita - Don't Let Me Go (Gon Haziri Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Let Me Go (Gon Haziri Remix)".
3. Video është e këngës "Don't Let Me Go (Gon Haziri Remix)", por nuk këndohet nga Kanita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kanita:


Komente 0