Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kanye West - Intro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Kanye, can I talk to you for a minute?
Me and the other faculty members was wonderin could you do a lil som...
Somethin beautiful
Somethin that the kids is gon love when they hear it
Thas gon make them start jumpin up and down and sharin candy an stuff
Think you could probably do somethin for the kids for graduation to sing?


Më Shumë Këngë Nga Kanye West:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet