Kaon Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Kaon Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 5 Tetor 2019, Kaon Krasniqi publikon videoklipin "Picolino". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arion Gashi

Molos Mucolli

Visar Kasa

Lorent Mataj

Venis Agaj

Ylli Gexha

Uran Ismaili

Dren Selmani

Genc Ajeti

Ehad Dula


Tags: Kaon Krasniqi

Krijo Një Kartolinë