Kaonet Delvine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Kaonet Delvine është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Bilbili

Bilbilat E Labërisë

Lot Kurbeti

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

L.R.I

Grupi I Vranishtit

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi Obelisku

Etno Gangs

Emotion 3


Tags: Kaonet Delvine, Grupi I Delvines

Krijo Një Kartolinë