Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaonet Delvine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Kaonet Delvine është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bilbilat E Labërisë

L.R.I

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi I Vranishtit

Lot Kurbeti

Grupi Bilbili

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Grupi Obelisku

Zogjte E Nates

P.E.Z

Tags: Kaonet Delvine, Grupi I Delvines


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet