Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kapo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Gusht 2017, Kapo & Joanna publikojnë videoklipin "Baby". Më datë 29 Shtator 2017, Kapo publikon videoklipin "O Ti Zemer". Teksti u shkrua nga vetë Kapo. Më datë 2 Nëntor 2017, Unax publikon videoklipin "Eagle Boy", në bashkëpunim me Kapo. Më datë 23 Mars 2018, Kapo publikon videoklipin "N'zemër". Teksti u shkrua nga vetë Kapo. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Fida

Lil Erdi

Dora

J.B.

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Kapo, Toti Totinjo

Krijo Një Kartolinë