A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kapo Ferrunaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
Kapo Ferrunaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitim Bajra

Flame

Andi AD

Geni Vesholli

Soni Modena

Hary-B

Zani Loca

Mufail Tolaj

Ilsi Ademi

Fersan Jahiu


Tags: Kapo Ferrunaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019