Kapo Ferrunaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
Kapo Ferrunaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mufail Tolaj

Noldi Sula

Hary-B

Geni Vesholli

Ilsi Ademi

Flame

Fersan Jahiu

Zani Loca

Fitim Bajra

Andi AD


Tags: Kapo Ferrunaj

Krijo Një Kartolinë