Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Karolina Lopez - Me Nje Njeri, Bej Nje Bote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Nje Njeri, Bej Nje Bote" kënduar nga Karolina Lopez.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Karolina Lopez i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet