Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Varrosi - Ti Nuk Je O.T.R

Foto katrore

Ti ti nuk je otr
tregom kush 'tboni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla

Format Story