Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Kadare - Ti Dhe Hëna

Foto katrore

Hëna shpejt do të zhduket
Dhe netët do të mbeten pa të
Kurse ti në ëndërrimet
e mia përjetë, perëndim
s'do të kesh kurrsesi

Format Story