Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ne Po Ndahemi

Foto katrore

ska rensi qfar thon te tjeret
Tverteten e din Zoti un dhe ti
gjith ato vite na mbajti bashk e jona dashuri

Format Story