Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Varrosi - Big Daddy

Foto katrore

Meqe refreni esht per femna
Thash rrepturat ti boj gangsta
I thash varrosit mpelqen konga
I thash varrosit jom un nkong vlla

Format Story