Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni & Flori - Lutem Une Sot

Foto katrore

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Format Story