Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mimoza Shkodra - Me Doje Ti

Foto katrore

Te doja me zemer dhe te du
pas kohen nuk e kthej
edhe pse mbone me letu
per ty vazhdoj te ndjej

Format Story