Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Nuk Je Vetem

Foto katrore

Lëre sonte të rrahi si do
Dhe gabo kur ajo thotë gabo
Me të nuk je vetëm, ti jo nuk je vetëm

Format Story