Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shaqir Nina - Shiu Dimror

Foto katrore

veshtroj horizontin,dhe hapin e ndal.
Nje deshire e castit me vershoi ne mendje,
te vallëzoja me flokezat e debores ne mal.

Sot eca mbi pellgjet e shiut dimeror ,
mbi supet e mija rendojne pikat e shiut

Format Story