Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shaqir Nina - Debora...

Foto katrore

Zbardhi kudo,mbi cati pragje hone e rrepira,
Me debore te bardhe e gjithe menxyra.

Nga bardhesia vjen shkelqimi dhe pastertia,
Ne zemrat e njerzve ku mungon dashuria,
Qe tashme ka ngecur,eshte fikur,dashuria

Format Story