Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Dhurata

Foto katrore

Si një engjëll do të mbroj
sa herë që do kesh nevojë

Është kështu kur do dikë
e në këmbim nuk do asgjë

Format Story