Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Shkreli - Shkolla Ime

Foto katrore

Dy gjera me te shtrenjta,
Qe un i adhuroj,
Jane vendlindja qe po rritem,
Dhe shkolla ''Ajet Ndreu'',
Qe une po mesoj.

Format Story