Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Sinan Vllasaliu - Shkrepsja Dhe Duhani

Foto katrore

Shkrepsa dhe duhani
veq k'to dyjat
per mua po kallen...

mua me djeg xhani
e nuk kam me kand

Format Story