Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shaqir Nina - Viti I Ri

Foto katrore

Fjala me e bukur
Thuhet ne ora dymbdhjet
Gezuar Vitin e Ri
Dhe nje lumturi e vertet
Dil ne dritare
Kerko nje deshir

Format Story