Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy & Eni Koçi - Je Gjithçka

Foto katrore

Je gjithçka që kam dash,
gjithë jetën time me pas,
dhe kur ndodhëm larg teje,
më mungon.

Format Story