Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Dhurata

Foto katrore

Se ti je shërimi i çdo plage në shpirt
Je esenca e jetës,je motivi cdo ditë
Se ti je ajo, një dashuri
që s'njeh as kohë dhe as kufij
Je më shumë se çdo fjalë,
je më shumë se muzikë

Format Story