Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Love Me

Foto katrore

nuk du tjeter, nuk du tjeter
je vetem ti je
zemren edhe shpirtin tim e ke
jetes time,jetes time
ti kuptim i dhe
nuk bejme dot pa njeri-tjetrin ne

Format Story