Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Frashëri - Fjalet E Qiririt

Foto katrore

unë zjarrit nuk i druhem
dhe kurrë s'dua të shuhem,
po të digjem me dëshirë,
sa të munt t'u ndrinj më mirë.

Format Story