Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Si Dikur

Foto katrore

Un t'kam dhe pse jena ne t'ndam
Doren ta shtrengoj nese ti e mban
Esenca e jetes time je, je, je
Kuptim botes time ti i dhe
Dhe pse t'kam lendu
Jo nuk t'kam harru

Format Story