Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Yll Limani - Najhere

Foto katrore

E peshen e dashnis
vet e kom majt ne krah,
skom lyp prej teje
kurr kurgjo.
E ne rrugen qe je nis
nuk eshte rruga e dashnis,
nuk ki me mrri kurr fundin e saj.

Format Story