Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elita 5 - Harroje Vetmine

Foto katrore

Nese sonte ndihesh vetem
Dhe ke frik te shohesh endrra,
Shuhe driten,ndize zemren
Do t'me gjesh mia brenda...
N & X

Format Story