Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Unë Dhe Ti

Foto katrore

Ti i dhe kuptim jetes time,
ti e ktheve dhimbjen ne force,
çdo mengjes me diellin ne lindje,
nuk pritem kaq shume nga kjo bote
Une dhe ti....

Format Story