Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Yll Limani - Najhere

Foto katrore

Po nese dhimbja vjen miresevjen
veq me kon me ardh ma shpejt
mem pushtu sa ma heret qaq ma mire,

Format Story