Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Yll Limani - Najhere

Foto katrore

E najher nese muj une
me t'harru najher,
Nese muj une zemren
prap me qel,
e me dal dielli
me ndriqu najher

Format Story