Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elgit Doda - Ajo Iku

Foto katrore

Pa te kjo zemer
sot po ndihet bosh
nga mendja dot s'po mundem
ta largoj.

Format Story