Më mbaj mend (për 1 muaj)


Djemte E Detit - Lamtumire

Foto katrore

Ti jo mos u ngrys, prej deshperimit
Dhe nese çasti, ty te genjen
pra hesht ti nen driten,
e ketij mundimi
se neser patjeter ty gazi te vjen

Format Story