Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Dora - Trendafil

Foto katrore

Gjithe jeten
Gjithe jeten pikë n'zemer ka me t'met
Gjithe jeten
Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe

Format Story