Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Adelina Tahiri - Dale Kadale

Foto katrore

I'm in love
S'po du sene t'shtenjta
Du dashni pa centa
Me rëndsi o ndjenja

Format Story