Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ak-47 - Sheik

Foto katrore

ski nevoj hiqe tash at mask
krejt i di qellimet qe i ke pas
e vertet ti nuk din me dasht
nuk din ti jo sdin ti

Format Story