Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyrical Son - Hey Hey Hey

Foto katrore

Duhna mu shfry 
Qdo gabim e din qe pa qellim 
U kon lendim per ty
Nuk o puna qe se di 
Cdo mengjes mungojn e ni 
Kur tut si qel me syt e mi

Format Story