Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zemra

Foto katrore

eklipsi zuni zemrën tem ni kohë,
e u bo vront n'qiell
n'qat moment erdhe ti
si rreze që mu me m'kfiellë

Format Story