Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zemra

Foto katrore

jom personi që për to
ti je personi ma i dashur
kom dashtë me ti shkru
fjaltë që zemra pëshpëritë
dashnija jem për ty sshkon tu
zvoglu po veq tu u rrit

Format Story