Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Sinan Vllasaliu - Pa 1 Pa 2

Foto katrore

Fole, te ngova
Pse te besova!
Hey, zemren tem
e lendova!
Sa shume akuza
Helm nga buza!

Format Story