Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Kuq E Zi Je Ti

Foto katrore

Un jam kuq e zi
Kuq e zi jam un dhe ti
Kuq e zi
Me ty zemer kemi sot
O flamuri me I bukur ne bot

Format Story