Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Trimi - Pa Emer

Foto katrore

Qoi durt kah qielli,
Pse u bone bor ma jeke diellin?,
Kur shum mir na jemi!.

Format Story