Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Ti E Din

Foto katrore

Zemer je ka don mu bo Famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo Famous-e

Format Story