Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Hekuran Krasniqi - Kenga Ime

Foto katrore

oooo sa jam lodh
e dermu ne kete jete
ty nuk te kam
kur jam keq prane me mu gjet

Format Story