Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dani - S'ka Dashni

Foto katrore

si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

Format Story