Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petro Xhori - Prej Teje

Foto katrore

Zemra m'u ka thy prej teje
Po du me t'harru
veç kaq kisha dasht
A thu ça t'ka mungu prej meje
Kur dhe shpirtin ty ta dhash

Format Story